KRAINA MĄDREJ RADOŚCI

Podchodzimy do Twoich dzieci, tak jak do własnych!

Położenie i budynek.


Kraina Skrzatów mieści się w nowym budynku przystoso-wanym specjalnie dla celów przedszkola Posiada wymagane zabezpieczenia przeciwpożarowe, a wyposażenie budynku - niezbędne atesty. Obiekt został pozytywnie zaopiniowany przez rzeczoznawcę sanitarno – epidemiologicznego, straż pożarną i BHP.


W przedszkolu znajduje się duża sala zabaw wposażona w nowe pomoce dydaktyczne i zabawki oraz atestowane meble.


Łazienka wyposażona jest w nowe sanitariaty i dostosowana do potrzeb dzieci. Posiłki są pod stałym nadzorem doświadczonego technologa żywienia. Menu jest dostosowane do wieku i specyficznych potrzeb żywieniowych dziecka. W kuchni znajduję się zmywarka gastronomiczna, wyparzająca naczynia w temperaturze 90 stopni.


Wokół domu znajduje się ogród przeznaczony do zabaw na świeżym powietrzu, a bezpośrednie sąsiedztwo łąk i lasów tworzą wyjątkową okazję do spędzania czasu w sposób zdrowy i sportowy.

W naszym przedszkolu kładziemy szczególny nacisk na intelektualny rozwój Twojego dziecka.KRAINA SKRZATÓW jest pierwszym niepublicznym przedszkolem w Żorach. Istniejemy od września 2009 roku.


Program realizowany w przedszkolu jest zgodny z wytycznymi MEN i poszerzony o zajęcia dodatkowe.


Posiadamy Wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych nr 49, nadany przez Urząd Miasta Żory.

Dlaczego rodzice wybierają nasze przedszkole?

A dlaczego

Kraina Skrzata?

98%

Mamy niemal stu procentowe zadowolenie rodziców

20-25

Ilość dzieci przyjmowanych

w sezonie

ok. 200

Absolwentów naszego przedszkola

NASZA MISJA


"Wszystkie dzieci nasze są" - wierzymy w to motto i właśnie dlatego staramy się proponować dzieciom wyłącznie mądre i sprawdzone sposoby spędzania czasu.


Głównym założeniem przedszkola jest stworzenie bezpiecznego i przyjaznego dla dziecka miejsca, w którym będzie czuło się rozumiane, ważne i szczęśliwe.